Národní cena kariérového poradenství 2019

Každým rokem vyhlašuje Centrum Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce Národní cenu kariérového poradenství. Do této soutěže jsme se letos zapojili úplně poprvé a jako jediná škola v Pardubickém kraji. Přihlásili jsme třetí ročník Konference „Choceň – škola a podnikání“, který se uskutečnil 21. listopadu 2018. Výsledky byly vyhlášeny 3. října 2019 na Konferenci NCKP 2019, která se konala v Praze. Na konferenci jsme představili náš soutěžní příspěvek a aktivity školy, které pořádáme v průběhu školního roku pro naše studenty a s našimi studenty. Sice jsme neobsadili první místa, ale pořadatele a zúčastněné jsme zaujali náplní a pestrostí akcí, které škola pořádá.

Shrnutím konference bude publikace se všemi soutěžními příspěvky zveřejněná na webu www.euroguidance.cz.

Ing. Markéta Drahošová a Mgr. Linda Kotyzová